مبارزه امام صادق علیه السلام با غالیان ، لکه ی ننگی برای صوفیان!

این نویسنده ی جوان با اشاره به فرصت مناسب سیاسی و نیاز شدید جامعه در آن زمان، به تبیین نهضت علمی و فرهنگی آن قرآن ناطق پرداخت و افزود: از جمله اقدامات امام صادق علیه السلام دور کردن شیعیان اصیل از غالیان منحرف و یاغی بود.

 

ادامه مطلب

آقای روحانی! کربلا عاقبت بخیرت می کند، نه ترکیه!

وی با هشداری قابل تأمل به رئیس جمهور، رویدادهای تاریخی زمان متوکل و صدام را به وی گوشزد نمود و با تبیین استراتژیک خشونت و لبخند وی را به تصحیح رفتارهای دوگانه و تبعیض آمیزش دعوت کرد.

 

ادامه مطلب

مظلومیت ولایت + فیلم

بخشی از سلسله مباحث حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی (محقق و نویسنده) با موضوع ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در اعصار مختلف و مذمت مقایسه کردن مقام شامخ ولایت با دشمنان اسلام

ادامه مطلب

پیام تسلیت در ارتحال آیت الله العظمی نظری خادم الشریعه

baner-41-k

در پی ارتحال غمبار عالم ربانی و فقیه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، حضرت آیت الله العظمی علامه نظری خادم الشریعه قدس سره، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از شاگردان آن عالم ربانی در پیامی ارتحال آن زعیم نستوه را تسلیت گفت.

 

ادامه مطلب

عزاداران امام حسین علیه السلام، مدافعان حرم زمان ما هستند

Capture

سوادکوهی با بررسی مبانی اصیل دینی در باب ولایت اهل بیت علیهم السلام، شیعیان امیرالمومنین را متعمق و صاحب نظر و ایده دانست و نسبت به سطح نگری جوامع بشری هشدار داد.

 

ادامه مطلب

پیام رسانه ای امیری سوادکوهی به مراکز علمی و رسانه ای وهابیت

Capture

امیری سوادکوهی همزمان با جشن جهانی دهه فرخنده ی غدیر در پیامی رسانه ای خطاب به مراکز علمی و رسانه ای وهابیت آنها را به حقیقت اسلام و مذهب حقه ی اهل بیت دعوت کرد.

 

ادامه مطلب

اعتراض شدید امیری سوادکوهی به تعطیلی برخی هیئت ها

در پی تعطیلی عزاداری محرم در برخی هیئت های عزاداری در یزد و برخی شهرها به بهانه ی کرونا و کمک به فقرا ، امیری سوادکوهی ضمن اعتراض شدید به این کار ساده لوحانه ، مسئولان آن هیئات را به اهتمام برپایی شعائر حسینی دعوت کرد.

ادامه مطلب

ننگ تعطیلی عزای حسینی را در پرونده اعمالتان ثبت نکنید

طبق ضوابط ستاد مبارزه با کرونا عمل خواهیم کرد ولی به هیچ عنوان روضه ها و حسینیه ها و دانشگاه بزرگ عاشورایی سیدالشهداء علیه السلام را تعطیل نخواهیم کرد.

 

ادامه مطلب

پیام تسلیت بمناسبت درگذشت استاد حسن پور سوادکوهی

در پی ارتحال غمبار شاعر بزرگ مازندران ، مرحوم حاج رحمت الله حسن پور سوادکوهی متخلص به “تنها سوادکوهی”، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در پیامی درگذشت غمبار آن شاعر ولایی را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

پیام تسلیت بمناسبت ارتحال غمبار حاج محمّد رضا شیرازی زاده

در پی ارتحال خادم با اخلاص اهل بیت، حاج محمّد رضا شیرازی زاده ،امیری سوادکوهی در پیامی جدا گانه این ضایعه ی تأسف بار را به بیت علم و فقاهت انصاری و شیرازی زاده تسلیت گفت.

ادامه مطلب

عکس نوشته های غدیر یا الهام از کتاب اتمام حجّت +در حال بروز رسانی

مجموعه ی عکس نوشته های غدیر با الهام از کتاب اتمام حجت، اثر حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی.کاربران محترم می توانند عکس نوشته ها را با کیفیت بالا دریافت و باز نشر دهند.

ادامه مطلب

آقای وزیر بهداشت! راه را گم کرده اید!

thumbnail_2

از نگاه جناب وزیر، راه کرونا تنها از روضه ها و حرم های اهل بیت می گذرد و در مسیر شمال و تورهای تفریحی و همایش های متعدد و بی خاصیت دولتی وجود ندارد که هیچ محدودیتی اعمال نمی شود.

 

ادامه مطلب

پیام تسلیت و تعزیت به مدیر محترم سایت راه شلمچه

در پی درگذشت غمبار مادر ارزشمند جناب آقای هدایتی، مدیر مسئول محترم سایت سراسری راه شلمچه، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در پیامی، این مصیبت تلخ را به ایشان و خانواده ی محترمشان تسلیت گفت

 

ادامه مطلب

اسلامی که مسلمان بسازد و سلمان نسازد اسلام غدیر نیست

unnamed

وی در یادداشت کوتاهی در صفحه توئیتر رسمی خود، دلیل خفقان طاقت فرسای اقتصادی امروز جامعه را دوری مسئولین و دولتمردان از راه و روش و سیره عملی امیرالمؤمنین علی علیه السلام در حکومت داری دانسته و …

ادامه مطلب

کتاب «جهان خلقت در پناه اهل بیت علیهم السلام» منتشر شد.

این اثر که دهمین کتاب منتشر شده از این نویسنده ی جوان می باشد در اوج شیوع ویروس کرونا در دنیا و به دلیل توجه بشریت به پناهگاه اصیل جهان خلقت یعنی اهل بیت علیهم السلام خصوصاً ولی دوران امام زمان ارواحنافداه تألیف شده است.

ادامه مطلب

از اپلیکیشن کتاب نفیس «شهیده عترت» رونمایی شد

061-300x146

بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه از رونمایی و ارائه ی یکی از آثار و تألیفات حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی به صورت دیجیتال خبر داد.

ادامه مطلب

اعتراض امیری سوادکوهی به درج یک مقاله در روزنامه اطلاعات

در پی درج مقاله ای تعجب برانگیز و تأسف بار در روزنامه اطلاعات در تجلیل از پیشوای منحرف و درگذشته‌ی فرقه انحرافی و سیاسی صوفیه یعنی نورعلی تابنده، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در یادداشتی در توییتر، این عمل قبیح را به صراحت به چالش کشید.

ادامه مطلب

بیانیه ی تاریخی بزرگان شیعه در یک هزار و چهارصدمین سال شهادت امیرالمؤمنین علیه السلام

…درست، چهارده قرن از شهادت مظلومانه اولين موحد واقعي مکتب اسلام، معلّم نمونه مدرسه الهيات قرآن، و وصيّ و جانشين بر حق حضرت رسول اکرم صلي الله عليه و آله، عدالت مجسّم، …

ادامه مطلب

سردار سلیمانی ملجاء مستضعفان و تکیه گاه منتظران بود

در پی شهادت جانگداز سردار بزرگ و پر افتخار اسلام، حاج قاسم سلیمانی، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد امیری سوادکوهی در یادداشتی کوتاه در صفحه ی رسمی توییتر خود یاد این سردار رشید اسلام را گرامی داشت و افزود: سردار سلیمانی ملجاء مستضعفان و تکیه گاه منتظران بود .

ادامه مطلب

پیام تسلیت بمناسبت درگذشت مؤسس فقید هیئت انصار الحسین علیه السلام

ارتحال غمبار و جانسوز خادم با اخلاص سیدالشهداء علیه السلام، قافله سالار کاروان امام رضا علیه السلام، محور هیئات مذهبی دیار علویان، الگوی وقار و اسوه ی ایمان، شخصیت کم نظیر دوران، مرحوم  حاج اسرافیل نعمت میر خادم الرضا علیه السلام مایه ی تأسف،تأثر، حزن و اندوه فراوان شد.

ادامه مطلب

کتاب شهیده عترت منتشر شد.

061-300x146

برای اوّلین بار پس از 1200 سال مظلومیت و مهجوریت در تاریخ اسلام ، نخستین اثر علمی و تاریخی درباره ی حضرت فاطمه بنت الجواد علیهماالسلام از ستارگان درخشان بیت ولایت، به قلم حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمّد امیری سوادکوهی تألیف و منتشر گردید.

ادامه مطلب

امام صادق علیه السلام حقیقت عرفان و منشاء تمامی کمالات است

سوادکوهی با اشاره به عرفان های پوشالی و نوظهورمعاصر به پرچمداری عرفان محض امام صادق علیه السلام اشاره نموده و افزود: بترسیم از عرفانی که ما را از قرآن و عترت و اخلاق جدا می کند و …

ادامه مطلب

اقتباسی از یکی از آثار بروایت خبرگزاری حوزه

خبرگزاری حوزه، مجموعه ای از متون کتاب ایازی از ملکوت اثر حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی را در سایت و روزنامه ی رسمی خود درج نموده که این مختصر یکی از آن اقتباس از این اثر می باشد:

ادامه مطلب

تخریب گسترده پیروان نورعلی تابنده نسبت به امیری سوادکوهی+تصاویر

در پی مکاتبات علمی و مناظرات متعدد حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی، با سران ادیان و مذاهب و  شکست مفتضحانه ی نورعلی تابنده، قطب دراویش صوفیه در مقابل این محقق جوان، پیروان ناآگاه این قطب فرقه ی انحرافی دست به تخریب گسترده ای در سطح فضای مجازی و حقیقی زده اند

ادامه مطلب

اسرائیل با احیای فرهنگ علوی و نهضت عاشورایی نابود خواهد شد

1_995_1920-300x169

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی  راه حل اساسی زخم کهنه‌ای به نام اشغال قدس شریف را وحدت امت اسلام تحت لوای قرآن و عترت دانست و گفت:  قدس شریف زخم کهنه‌ای است که مَرهمی جز‎اتّحاد امت، تحت لوای‎قرآن و عترت ندارد.

ادامه مطلب

بازتاب گسترده نامه ای که هیچگاه پاسخ داده نشد

به گزارش شیعه آنلاین دعوت حجت الاسلام و المسلمین شیخ “محمّد امیری سوادکوهی” از مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی از بزرگان اهل سنت ایران جهت پذیرش مذهب حَقّه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، بازتاب قابل توجهی در رسانه های داخلی جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورها و همچنین مورد بحث و بررسی شبکه های ماهواره ای شیعه و وهابی و رسانه های سمعی و بصری برخی کشورها قرار گرفته است.

ادامه مطلب

انتشار نامه تاریخی آیت‌الله مشکینی به یک آیت‌الله مازندرانی در دوران تبعید

1-2-450x3339

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی در جدیدترین فعالیت های تاریخی خود یکی از مهم‌ترین اسناد انقلاب را که عبارت است از « نامه تاریخی آیت‌الله مشکینی به آیت‌الله نظری خادم‌الشریعه در دوران تبعید» را منتشر کرد.

ادامه مطلب

هشدار صریح به وزیر ارشاد در نابسامانی نمایشگاه کتاب

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار راه شلمچه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نسبت به نشر و ترویج کتاب‌های انحرافی در این نمایشگاه به وزیر ارشاد هشدار داد و افزود : نشر و تبلیغ کتاب های فرقه ضاله صوفیه و دراویش در نمایشگاه بین المللی کتاب هیچ توجیهی ندارد و می بایست دقت و ظرافت بیشتری را در این باب به خرج داد.

ادامه مطلب

سپاه پاسداران بزرگترین حامی مظلومان جهان

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در یادداشت کوتاهی در صفحه ی رسمی توییترش به تروریستی خواندن سپاه از جانب استکبار جهانی، آمریکا واکنش نشان داد.

ادامه مطلب

ایران خیمه گاه فاطمیون و قتلگاه دشمنان ولایت است

وی ولایت پذیری را یکی از منش های آشکار حضرت فاطمه سلام الله علیها دانسته که می تواند درس مهمی را برای امروز جامعه ی انقلابی ما رقم بزند و تصریح کرد: یقیناً ایران خیمه گاه فاطمیون و قتلگاه دشمنان ولایت خواهد بود.

ادامه مطلب

با سخنان نسنجیده، جامعه را به هرج و مرج نکشانید

در پی سخنان اخیر یکی از کارشناسان مسائل خانواده، در  برنامه های “آیینه خانه” و “حالا خورشید” که واکنش های فراوانی در فضای مجازی داشت، حجت‌الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در یادداشتی به این قبیل سخنان واکنش نشان داده و آن را سبب هرج و مرج در جامعه اسلامی دانست.

 

ادامه مطلب

مسائل مهم اعتقادی شیعه، قابل معامله نیست!

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، ضمن بیان اهمیت مقوله ی مهم امامت در اعتقادات اسلامی ، امامت را اصل الاصول اعتقادات مسلمین دانست که بدون آن اسلام ناقص و زحمات طاقت فرسای رسول خاتم بی ثمر و بی اثر خواهد بود .

ادامه مطلب

امام حسین علیه السلام، امام تمام موجودات عالم است

به گزارش راه شلمچه، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در روز تاسوعای حسینی در بیت حضرت آیت الله العظمی نظری خادم الشریعه از علمای بزرگ مازندران، در جمع فضلای حوزه علمیه و عزاداران تاسوعایی در بیاناتی علمی و تحقیقی، مقام سیدالشهدا علیه السلام را بالاتر از منزلت ابراهیم خلیل الرحمان علیه السلام و سایر پیامبران به غیر از رسول خاتم دانست و بر اساس دقایق و ظرائف قرآنی این مطلب را تبیین و اثبات نمود.

ادامه مطلب

مناظرات امام رضا علیه السلام، مکاتب انحرافی را متزلزل کرد

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی، جوانان شیعه را به مطالعه و واکاوی مناظرات علمی امام رضا علیه السلام دعوت نموده و این جلسات مهم علمی را سبب تزلزل مکاتب انحرافی و پوشالی دانست.

ادامه مطلب

درد غربت حضرت خدیجه کبری (س) را به کجا فریاد بزنیم؟!

IMG_20180524_043611_273-300x146

وی ضمن اعتراض شدید از عملکرد ضعیف مراکز علمی،فرهنگی و رسانه ای کشور، از عدم اطلاع رسانی و تبیین زوایای شخصیتی این بانوی باعظمت به نسل های جوان و طیف های مختلف جامعه، مظلومیت برترین همسر رسول خاتم را مصیبتی بزرگ برای امت اسلام بیان کرد.

ادامه مطلب

چرا نورعلی تابنده از مناظره علمی فرار کرد؟!

Web-back051-300x146

نورعلی تابنده دعوت کننده‌ی به مناظره را فردی بیسواد تلقی کرد و صلاحیت حریف خود را برای مناظره کافی ندانست و به‌همین جهت لازم است تا پشت پرده فرار او از مناظره و همچنین مختصری از شخصیت علمی دعوت کننده ی به مناظره را بیشتر بشناسیم.

ادامه مطلب

مبعث در غدیر تثبیت و در عاشورا إبقاء شد

mohammad-2-300x169

وی، رسول خدا صلی الله علیه و آله را منادی رحمت و صلح در جهان دانست و تأکید کرد: انتظار می رود پیروان این دین آسمانی با رفتارهای معتدل و انسانی نشأت گرفته از آیین محمدی ، مبلّغ خوبی برای کاملترین مذهب و مکتب یعنی دین مبین اسلام باشند.

ادامه مطلب

فرار نورعلی تابنده از مناظره علمی + فیلم

قطب فرقه انحرافی صوفیه گنابادی به جای پاسخ‌گویی با توهین بی شرمانه از پاسخگویی به حجت الاسلام و المسلمین امیری سواکوهی، از مناظره با وی فرار کرد!

ادامه مطلب

شهدا مایه ی آرامش و امنیت جامعه هستند

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار شلمچه نیوز در تشییع شهدای گمنام در شهرستان سوادکوه، شهدا را مایه ی امنیت و آرامش جامعه دانست و افزود: مردم ما همواره قدردان این گنجینه های گمنام زمانمان هستند و دولتمردان ما نیز می بایست در عمل خون پاک شهدا را ارج نهند

ادامه مطلب

 اقتدار نظام اسلامی به ولایت فقیه و دفاع مقدس است.

Web-back050-300x146

در پی اهانت آشکار یکی از روحانیون حامی فتنه نسبت به مقوله ولایت فقیه و حمله ی هدفمند وی به نظام اسلامی و دفاع مقدس، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، این سخنان را طنز تلخ تاریخی دانست و با توصیه به این طیف افراد گفت: روش  منش علما و بزرگان شیعه همواره حفظ شأن و  تکریم مقدسات دیگران بوده

ادامه مطلب

میراث حدیث شیعی را با مصلحت اندیشی از بین نبرید

IMG_20180430_134226_244-300x199

در حاشیه ی این کنگره ی علمی ، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه با خبرنگار ما در شهر مقدس قم ، میراث حدیث شیعی را مجموعه ای بسیار غنی و شایسته دانست و افزود: می بایست مراقب بود که این میراث بزرگ را با مصلحت اندیشی های بی ریشه از بین نبریم و تیشه به ریشه ی اعتقادات اصیل شیعه نزنیم.

ادامه مطلب

 سخنانی که پنجشنبه ی سیاه تاریخ را زنده کرد!

IMG_20180113_172010-300x148

در پی سخنان اخیر رئیس جمهور در جمع مسئولان وزارت اقتصاد و دارائی درباره امکان انتقاد از پیامبران و اهل بیت علیهم اسلام در جامعه اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، سخنان وی را نسنجیده و غیر علمی دانست و وی را به تعمق بیشتر در مسائل اعتقادی و قرآنی فراخواند.

ادامه مطلب

 حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در پیام کوتاهی در صفحه ی شخصی خود در توئیتر نسبت به اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل توسط رئیس جمهور امریکا، واکنش قابل تأملی نشان داد.

ادامه مطلب

 انکار عظمت حضرت محسن علیه السلام گناهی نابخشودنی است

Web-back048-300x146

وی، اوّل ربیع الاوّل آغاز غربت دین و ابتدای غصب خلافت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام دانست و افزود: تبریک ابتدای ربیع الاوّل در سیره معصومین علیهم السلام نبوده و روایت جعلی مژده ی ماه ربیع به هیچ وجه سندیت علمی ندارد.

ادامه مطلب

 بیش از ۱۰۰ سند در اثبات فرزندان حضرت زینب

Capture-300x127

وی تأکید کرد هیچگاه نباید یک کارشناس مسائل خانواده به خودش اجازه دهد در حریم مسائل دقیق علمی و تاریخی وارد شود چرا که سخنان عوامانه و بدون مطالعه ی این کارشناس امور خانواده …

ادامه مطلب

 پیام تسلیت بمناسبت  شهادت 13 مدافع حرم از دیار مازندران

در پی شهادت غریبانه ی 13 مدافع حرم استان لاله خیز مازندران در خرابه های شام و صحرای حلب و منطقه ی خان طومان، حجت الاسلام امیری سوادکوهی در پیامی این مصیبت سنگین و جانگداز را به مردم شهید پرور مازندران تبریک و تسلیت گفت.

ادامه مطلب

 عرض ارادت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به ساحت مقدس ولایت

    کتاب اتمام حجّت (رهیافتی به استدلال ها و حجّت های گسترده ی اثبات حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام) از آثار حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در باب حقانیت ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام و موضوع غدیر است.

ادامه مطلب

 روایت روزنامه جوان از یکی از کتاب های حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی

عالم رباني و مربي خدوم، مرحوم آيت‌الله العظمي حاج سيد محمدباقر ابطحي(قده)، از شخصيت‌هاي محقق و مبارز روحاني در دوران معاصر به شمار مي‌رود. او علاوه بر تمامي ملكات اخلاقي و عملي، از پيشگامان انقلاب در استان فارس بود كه نقشي مؤثر وكم‌بديل در هدايت نهضت اسلامي در اين مناطق داشت.

ادامه مطلب

دانشمندان دنیا، متحیّر مقام علمی امام رضا علیه السلام هستند

مناظرات علمی امام رضا علیه السلام تا ابد، گرد شرمندگی را بر رخ منکرین دین و مذهب نشاند و به تمامی دانشمندان دنیا و منکرین خدا فهماند : کسی که منکر دین می شود ….

ادامه مطلب

  جهان، تشنه ی حکمت و بازگشت به فطرت است

وی در حاشیه ی این اجلاسیه، با آسیب شناسی ضعف مجامع علمی جهان اسلام و مقوله ی ترغیب ادیان به این آیین آسمانی گفت: حقیقتاً پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله چه منطق و…

ادامه مطلب

  اسلام حقیقی را به واتیکان و  پاپ معرفی خواهیم کرد

می بایست منطق و محتوای حقیقت اسلام که بر مبنای صحیح قرآن و عترت می باشد را  به جهان بشریت عرضه نمود و آنان را با اسلام حقیقی در انجیل و سایر کتب آسمانی آشنا کرد؛ از اینرو در چشم انداز سفرهای …

ادامه مطلب

  رادیو فرانسه مسائل علمی را سیاسی جلوه ندهد.

امیری سوادکوهی در مصاحبه با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، اقدام کارشناس ویژه ی این رادیو، جناب آقای رحمان جوانمردی (فعال حقوق بشر ـ مقیم هلند) را تحریفِ یکی از عالی ترین …

ادامه مطلب

  اثبات حقّانیت امام علی علیه السلام در ۲۰۰۰صفحه

به لطف خدای متعال و عنایات خاصه حضرت زهرا سلام الله علیها تا به امروز حقّانیت امیرمؤمنان حضرت امام علی علیه السلام را در 2000 صفحه اثبات نمودم و تمامی این مطالب علمی …

ادامه مطلب

  دفاع از حریم حضرت زهرا سلام الله علیها ، دغدغه ی مهم شیخ الفقهاء

معظم له پس از تورق صفحاتی از آن کتاب،ضمن ذره پروری،خشوع و فروتنی منحصر بفردشان فرمودند: قلب مبارک حضرت حجت ارواحنافداه از دفاع از حریم ولایت و مظلومیت حضرت زهرا …

ادامه مطلب

  منادیان فرهنگ شلمچه، شهدای زنده زمان ما هستند.

نادیان حدیث غربت شلمچه، دنباله رُوان راه شهدا و امام شهدا هستند…آن شهدایی که در جریان واقعه جانسوز عاشورا ، جان خود را فدای ولایت و انسانیت کرده و آشکارا در مقابل …

ادامه مطلب

  رونمایی از اپلیکیشن کتاب «در شعاع جانان»

سایت قائمیه، بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه، در جدیدترین خدمات دیجیتالی خود، کتاب «در شعاع جانان» ، سیری در زندگی فقیه جامع و محقق متتبع، مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمّد باقر موحد ابطحی قدس سره ….

ادامه مطلب

  رمز ماندگاری علمای شیعه در اتصال آنها به امام زمان است

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی با حضور در ویژه برنامه ی تلویزیونی ، رمز ماندگاری علمای شیعه را در اتّصال آنها به امام زمان ارواحنافداه دانست و افزود: اگر ما نیز قطره ی وجودی مان …

ادامه مطلب

طبرستان پایه گذار اوّلین حکومت سادات و علویان در ایران است

بنا به شهادت تاریخ و تتبع سیره نگاران، منطقه طبرستان و مازندران، از صدر اسلام میزبان علویّین و زیستگاه شیعیان و موالیان امیرالمؤمنین علیه السلام در طول تاریخ بوده و می باشد …

ادامه مطلب

  یادداشتی کوتاه در شهادت حضرت رقیه خاتون سلام الله علیها

حجت الاسلام امیری سوادکوهی در آستانه روز شهادت حضرت رقیه خاتون سلام الله علیها در دلنوشته ای کاملاً عمیق و  احساسی، حس درون خود را از عظمت شهادت دردانه ی سه ساله ی ….

ادامه مطلب

  کتابی که به تأکید مقام معظم رهبری نگاشته شد

کتاب “ایازی از ملکوت” یکی از تألیفات ، از مجموعه آثار حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در شرح حیات طیبه ی عالم ربانی مرحوم آیت الله علامه حاج شیخ ابوالحسن ایازی مازندرانی قدس سره …

ادامه مطلب

غدیریه‌ها و حسینیه‌ها پناهگاه امنی برای مردم هستند

وی احیای جلسات دهه غدیریه و اقامه ی عزای حسینیه را سبب آرامش جامعه ی پریشان دانست که به برکت آن التهابات ناشی از بلایا از جامعه رخت خواهد بست چرا که دفع بلایایی چون کرونا و غیره…

ادامه مطلب

  هشدار نسبت به فرقه های انحرافی در شمال کشور

وی از میدان داری برخی فرقه های انحرافی در برخی از  جلسات مردمی در شمال کشور خبر داد و افزود: «جوانان ما می بایست مراقب جریان منحوس و رسوای انحرافی در شمال کشور باشند که …

ادامه مطلب

  منشاء تحریف اسلام ،غربت مقام شامخ ولایت است

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی در سخنانی در هفتمین اجلاسیه بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر و بزرگترین رویداد فرهنگی جهان اسلام که با حضور صدها اندیشمند،….

ادامه مطلب

  مراسم باشکوه ولیمه حسینی با حضور علما و مردم ولایی+فیلم و عکس

Capture-7-300x158

در این محفل حضرت آیت الله نظری خادم الشریعه،زعیم حوزه علمیه مازندران ، حضرت آیت الله حاج سید حسین موحد ابطحی از علمای رجسته ی اصفهان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین …

ادامه مطلب

  مولوی گِرگیچ، نگاهش را نسبت به تشیع تغییر دهد

می بایست مولوی گِرگیچ،  نگاهش را نسبت مذهب نورانی تشیع که همان مذهب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است تغییر دهد و بداند: مذهب حَقّه ی اهل بیت علیهم السلام همان است که قرآن کریم پذیرش آن را بر همگان واجب فرموده

ادامه مطلب

 قلم از بیان مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها عاجز است

به گزارش شلمچه نیوز، مظلومیت و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در طول تاریخ واکنش های علمی، ادبی و احساسی متعددی را در میان نویسندگان و شعرا و ادبای شیعه و سنی به همراه داشته است که هر کدام از آنان از نگاه خود به مقوله ی فاطمیه پرداخته اند.

ادامه مطلب

  از پیکره ی بی جان بهائیت تنها  تکه استخوانی پوسیده باقی مانده است

اگر چه از پیکره ی بی جان بهائیت تنها  تکه استخوانی پوسیده باقی مانده است که آن هم در دهان ولگرد غاصبی چون اسرائیل خونخوار است ،ولی جامعه ی شیعه حاضر است ….

ادامه مطلب

  آیه به آیه ی قرآن کریم از عظمت امیرالمؤمنین سخن می گوید

وی بر این باور است که حقانیت حضرت امیرمؤمنان علی علیه السلام در آیه به آیه ی قرآن کریم و کتب آسمانی تبیین گشته و با این وجود حجت الهی بر پیروان تمامی ادیان و مذاهب تمام شده است…

ادامه مطلب

حماسه عاشورایی منتشر شد

Web-back03-1030x500

    حماسه عاشورایی ، پاسخی است به اهانت ها و شبهه پراکنی هایی که برخی معاندین و مخالفین شعائر حسینی بر عزا و عزاخانه های سیدالشهداعلیه السلام وارد می کنند.

ادامه مطلب

پناهگاه اینجاست !

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی  در کتاب” ایازی از ملکوت” با بیان خاطره ای از استاد ارزشمندش ، مرحوم آیت الله علامه حاج شیخ ابوالحسن ایازی مازندرانی قدس سره از بزرگان علمی شیعه ، به جریان دیدار شهید صیاد شیرازی با معظم له اشاره نموده و سر انجام نتیجه گیری جالب و قابل تأملی نموده است.

ادامه مطلب

ولایت فقیه، یادگار و ثمره ی فاطمیه است

امیری سوادکوهی در ادامه ضمن تأکید بر مقوله مهم ولایت فقیه در عصر حاضر، آنرا از ثمرات بارز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها دانست و افزود: ولایت فقیه، یادگار و ثمره ی فاطمیه است و اگر دفاع جانانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها از امام زمانش نبود، امروز شاهد تبلور  و در خشش آن در این مقام شامخ نبودیم .

ادامه مطلب

کلیسا هیچگاه نمی تواند آفتاب عالمتاب فاطمی را پنهان کند

کلیسا هیچ گاه نمی تواند با پنهان کاری های خود  عظمت حضرت زهرا سلام الله علیها و خاندان وحی را انکار و اسرار فاطمی را منکر و آفتاب عالمتاب فاطمی را پنهان کند.زهرای اطهری که کتاب آسمانی انجیل ، چنین از فضائل و مناقب او سخن می گوید و بر عظمت آن حبیبه ی خدا گواهی می دهد ، براستی چه شد که مدعیان اسلام این همه عظمت و جلال فاطمی را نادیده گرفتند

ادامه مطلب

 دیدار حجت الاسلام امیری سوادکوهی با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

Web-back012-300x146

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در بخش دیگری از این گفتگو به دیدار اخیر خود با مرجع عالیقدر و عنایت ایشان به این نویسنده ی جوان اشاره داشته و افزودند: برای حقیر، تنها همین لبخندِ رضایتشان کافی بود…! ؛ ولی آنقدر ذره پروری نمودند که عرق شرم تمام وجودم را فرا گرفت. با شور و شعف و در کمال آقایی و فروتنی، بنده نوازی نموده و تأییدات خود را ابراز داشتند.

ادامه مطلب

کتاب در شُعاع جانان منتشر شد

Web-back0-sh-300x146

کتاب “در شُعاع جانان” ، سیری در زندگی فقیه جامع و محقق متتبع، مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمّد باقر موحد ابطحی قدس سره ، اثر نویسنده و محقق جوان، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی منتشر شد.این کتاب نفیس که در آستانه ی دوّمین سالگرد ارتحال  علامه موحد ابطحی به رشته تحریر در آمده، در 900 صفحه و 12 فصل تدوین و به زیور طبع آراسته شده است.

ادامه مطلب

صدای شکسته شدن استخوان های پوسیده ی وهابیت به گوش می رسد

شهادت این عالم ربانی لکه ی ننگی ابدی برای خاندانی است که اساس و بنای حکومتشان بر پایه خشونت و تفرقه در جهان اسلام ساخته شده و به زودی خون پاک این عالم مظلوم کاخ های پر زرق و برق شهوترانانِ سعودی و حکام بی تدبیر عرب را ویران خواهد کرد و اینجاست که صدای شکسته شدن استخوان های پوسیده ی وهابیت را می توان شنید.

ادامه مطلب

تأکید موفق ترین پایگاه مقاومت سپاه کربلای مازندران بر اهمیت ولایت فقیه و فرهنگ شهادت

همزمان با برگزاری ششمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر در شهر مقدس قم، از حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی مؤلف کتاب اتمام حجّت ، به عنوان نویسنده برتر غدیر تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

اسناد مهم انقلاب در یکی از تألیفات حجت الاسلام امیری سوادکوهی

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در یادداشتی با اشاره به اسناد مهمی که از انقلاب اسلامی ایران در مازندران در اختیار دارد و آنرا برای اوّلین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کتاب” ایازی از ملکوت “(از تألیفات خود) درج نموده ، بر ایستادگی علمای مازندران در مقابل طاغوت تأکید نموده و بزرگان دین را حامیان اصلی انقلاب اسلامی معرفی نمود که به مقابله ی با طاغوت عصر ایستادند.

ادامه مطلب

  پیام تسلیت به حضرت آیت الله حسینی گرگانی

IMG16312419

ر پی ارتحال غمبار ابوالشهید مرحوم حاج سید عباس میرحاجی پدر بزرگوار آیت الله حسینی گرگانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در  پیامی …

ادامه مطلب

تجلیل در ششمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی غدیر

همزمان با برگزاری ششمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر در شهر مقدس قم، از حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی مؤلف کتاب اتمام حجّت ، به عنوان نویسنده برتر غدیر تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

امیری سوادکوهی در گفتگو با فارس : وهابی‌ها قصد تقویت اسلام آمریکایی را دارند

Capture-1-300x179

حجت‌الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی مؤلف کتاب اتمام حجت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به کشتار علما و نسل‌کشی شیعیان در جهان، اظهار داشت:سکوت تأمل برانگیز نهادها و رسانه‌های مدعی در کشورهای اروپایی، آمریکایی، عربی و مراکز علمی آنان حقیقتاً جای تاسف دارد.

ادامه مطلب

زخم کهنه ای به نام محرومیت سوادکوه

حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی در  یادداشتی قابل تأمل و بی پرده ، ضمن نگارش درد نامه ای راجع به وضعیت زادگاهش، احساس قلبی خود را نسبت به آن منطقه و مردم شریفش ابراز داشت.

ادامه مطلب

تبلور زندگی و سیره حضرت زهرا سلام الله علیها در مکتوبات

کتاب خون نگاشته های فاطمی اثر حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی که در فضائل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها نگاشته شد، از سوی خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) برگزیده و به کاربران این سایت وزین معرفی شده است.

ادامه مطلب

حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی است

مولف کتاب‌های «خون نگاشته های فاطمی و اتمام حجت» به بیان راهکارهای ختم دولت غیر‌مشروع رژیم صهیونیستی اشاره کرد و با اشاره به اینکه خروج از غربت مظلوم‌تر‌ین واژه میان مسلمین که وحدت اسلامی است و از عناصر قدرت نرم جهان اسلام است، سبب عظمت و شکوه دنیای اسلام و وحشت دشمنان خواهد شد.

ادامه مطلب

موسوعه بزرگ فقهای شیعه تدوین می شود

baner 07

این نویسنده جوان هدف از تدوین این موسوعه را آشنایی نسل های آینده با گنجینه های فقهی و ولایی شیعی دانست و افزود: ملاک در انتخاب شخصیت های این موسوعه، جنبه فقهی و خدمات ولایی آن بزرگواران اعم از تألیفات، مناظرات، محاضرات، خدمات و … است و هدف ما آن است که بتوانیم، با احترام به تمامی دیدگاه ها، از اکثر سلیقه ها در این مجموعه بهره مند شویم.

ادامه مطلب

اهانت نورعلی تابنده به حجت الاسلام امیری سوادکوهی + فایل صوتی

در پی دعوت حجت الاسلام و المسلمین شیخ “محمّد امیری سوادکوهی” از “نورعلی تابنده” قطب فرقه دراویش صوفیه گنابادیه به بازگشت به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و پیروی …

ادامه مطلب

هشدار نسبت به ترویج افکار پوسیده متفکران غرب

وی ضمن بررسی ادیان و مکاتب ساختگی و انحرافی ، با تاکید بر تهاجم فرهنگی غرب ، به دشمنی برخی روشنفکر نماهای عصر حاضر اشاره کرد و افزود : در زمان ما برخی مطالبی را بر زبان می رانند که به زعم خود کشف جدیدی نمودند ! در حالی که این سخنان ، نظریه های منقرض شده ی برخی اندیشمندان غرب بوده که امتحان خود را در محضر تاریخ پس داده اند.

ادامه مطلب

کتاب خون نگاشته های فاطمی منتشر شد

همزمان با ایام شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، کتاب “خون نگاشته های فاطمی” از تألیفات حجت الاسلام و المسلمین شیخ “محمّد امیری سوادکوهی” به زیور طبع آراسته و منتشر شد.

ادامه مطلب

عجز و عصبانیت شبکه وهابی و ضد انقلاب وصال از انتشار یک نامه علمی

در پی ارسال نامه علمی حجت الاسلام امیری سوادکوهی به یکی از مولوی های زاهدان و دعوت از ایشان به مذهب اهل بیت علیهم السلام ، شبکه وهابی و ضد انقلاب وصال که بارها به مقدسات اسلامی و مردم شیعه و سنی ایران اهانت کرده است به نقد غیر اخلاقی این پژوهشگر جوان پرداخته است.

ادامه مطلب

دیپلماسی وحدت یکی از عناصر قدرت نرم جهان اسلام است

حجت‌الاسلام محمد امیری سوادکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه وحدت اسلامی از مظلوم‌ترین واژه‌هایی است که زخم‌های فراوانی به دلیل عدم توجه به آن بر پیکر اسلام نشسته است، افزود: فقدان وحدت اسلامی باعث التهاب در امت اسلامی و تحقق آن باعث آرامش و نزول رحمت و احیای مدینه فاضله الهی است.

ادامه مطلب

نامه اي که يک خانواده را شيعه کرد

این دعوت نامه که به همراه یک جلد کتاب “اتمام حجت” از تألیفات این محقق جوان برای مولوی “عبدالحمید” ارسال شده، مورد استقبال گسترده جوانان اهل سنت قرار گرفته، تا آنجا که تعدادی از جوانان سنی از شهرهای زابل و زاهدان پس از مطالعه و تأمل بر متن کامل این دعوتنامه که تمامی محتوای آن بر اساس اسناد و مدارک بزرگان اهل سنت ارائه شده و حقانیت ولایت و امامت امیرالمؤمنین علی علیه السلام را اثبات کرده، به مذهب حقه اهل بیت علیهم السلام روی آوردند و مفتخر به پیروی از حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام شدند.

ادامه مطلب

زنده نگه داشتن یاد شهدا سبب آرامش و امنیت جامعه می شود

Capture-1-300x179

سوادکوهی در ادامه با تأسف فراوان از ناآشنا بودن خیابان های سوادکوه با نام و یاد شهدا ، افزود : حقیقتاً مسئولین ما رو به کجا می روند و چرا ارزش ها از میان آنها رخت بر بسته و در تجلیل از یاد و نام شهدا کاهلی می کنند. نام شهدا در کوچه و خیابان های سوادکوه غریب و کمرنگ است و این مساله می بایست مورد توجه مسئولین ذیربط قرار بگیرد.

ادامه مطلب

کتاب : اتمام حجّت (رهیافتی به استدلال ها و حجّت های گسترده ی اثبات حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام)

این کتاب ، مبیّن اتمام حجّت خدای متعال و اتمام حجّت رسول خدا صلی الله علیه و آله و ائمه اطهار علیهم السلام و اتمام حجّت کتب آسمانی و پیامبران الهی و اصحاب رسول خدا صلی الله علیه و آله و اقرار و اعتراف بزرگان و اسطوانه های علمی جهان ، اعم از شیعه ، سنی ، مسیحی و … حتی اقرار خلفای غاصب و دشمنان قرآن و عترت و بیان شعرا و اهل فن بر حقانیت نفس و جان رسول خاتم ، صدیق اکبر و فاروق اعظم امیرالمؤمنین علی علیه السلام است.

ادامه مطلب

تجدید میثاق با آنانی که جان خود را نثار جانان کردند

ای کاش! این روزها کمی بیشتر به یادشان باشیم! به یاد بزرگمردانی که بهترین داشته ی خود را در راه خدا و ائمه هدی دادند و عاشقانه فدایی کشور امام زمان شدند !.شهادت در این راه، موهبتی است که روزی هر کسی نمی شود!

ادامه مطلب

مدرسه ای که بارها مورد تایید امام زمان قرار گرفت

مرحوم علامه در این باره می‌فرمودند: مکرّر آن وجود نازنین را دیدم و تأیید کردند. گفتم حالا کجا تشریف می‌برید؟ فرمودند: می‌روم مدرسه‌های دیگر را سرکشی کنم.

ادامه مطلب

کتاب ایازی از ملکوت

کتاب “ایازی از ملکوت” یکی از تألیفات از مجموعه آثار حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی می باشد که در شرح حال استاد ارزشمندشان مرحوم آیت الله علامه حاج شیخ ابوالحسن ایازی مازندرانی قدس سره از بزرگان علمی شیعه و از صاحب نفسان و عباد و زهاد کم نظیر و از بزرگان اخلاق جهان اسلام و مدافعین حریم ولایت نگاشته شده است.این کتاب در پی تأکیدات مقام معظم رهبری در معرفی شخصیت ارزشمند ایشان به نسل جوان نگاشته شده است.

ادامه مطلب

در محضر استاد (1)

ما قدر این مذهب رانمی دانیم ، قدرت استدلال و منطق در این مذهب به حدی است که آن پرده ای[و پرچمی] که راجع به صدیقه کبری است که وقتی تعطیل رسمی شد و هیئات بیرون آمدند، ما فکر کردیم: ممکن است ازهر مصر یا علمای سعودی بگویند: این بساط در ایران برای چه ؟ این پرده را ترتیب دادیم.

ادامه مطلب

مراسم عمامه گذاری توسط زعیم حوزه علمیه مازندران + فیلم

مراسم عمامه گذاری حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمّد امیری سوادکوهی (محقق و نویسنده)، در عیدالله الاکبر غدیر خم ۱۴۲۹ ه.ق، به امر زعیم حوزه علمیه مازندران و بنیانگذار دهه فرخنده غدیر ، حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالله نظری خادم الشریعه و به دستان مبارک ایشان و با حضور جمع کثیری از علما ، بزرگان و بازاریان شهرستان سوادکوه و ساری با شکوه خاصی برگزار شد.

ادامه مطلب