عجز و پریشانی شبکه وهابی وصال در برابر یک دعوت علمی

شبکه وهابی و ضد انقلاب وصال که بارها به مقدسات اسلامی اهانت کرده است ، با پخش ویژه برنامه های زنده متعددی با موضوع “نقد نامه آخوند محمّد سوادکوهی” به اهانت های متعدد به این نویسنده جوان شیعه پرداخت و اهانت های خود و وهابیون را نوعی پاسخ به نامه علمی این محقق جوان شیعه قلمداد کرده است.ناگفته نماند این سبک سخن گفتن نشانه عجز و ناتوانی این شبکه انحرافی است که بجای پاسخ منطقی آنرا طور دیگر وانمود می کند.

فرار نورعلی تابنده از مناظره علمی

نورعلی تابنده طی سخنانی غیر علمی و توهین آمیز، اهانت های متعددی به نویسنده این دعوت نامه ی علمی روا داشت و با ابراز این مطلب که “شأن من بالاتر از آن است که کسی مرا به هدایت دعوت کند”، توهین بی شرمانه خود به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها را بزرگ ترین کشف علمی زندگانی خود نامید.وی در ادامه افزود: یک کسی من را دعوت به مناظره کرده و گفته که بیایید از توهین به حضرت زهرا سلام الله علیها توبه کنید. بدانید او سواد کافی برای مناظره با من را ندارد.

انعکاس خبر اجلاسیه بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر از شبکه بین المللی خبر

هفتمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر و دهکده جهانی معرفت روز شنبه با حضور میهمانان داخلی و خارجی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد. بر اساس این گزارش، این اجلاس بین المللی در دو نوبت صبح و عصر و با حضور شخصیت های داخلی و محققان و پژوهشگران خارجی در تالار شهید مطهری(ره) سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در تهران برگزار شد.