ولایت فقیه، یادگار و ثمره ی فاطمیه است

    حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی، در سخنانی در مقرّ محفل فاطمیون، واقع در حسینیه مرکزی قادیکلای سوادکوه، حضرت زهرا سلام الله علیها را حلقه اتصال نبوت و امامت و اوّل مدافع حریم ولایت دانست.
    به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی، در بیاناتی مهم، امامت را بالاترین منصب در جهان خلقت دانست و  در تبیین این مطلب مهم افزود: حضرت ابراهیم خلیل الرحمان علیه السلام پس از طی مراحل متعدد امتحان الهی، به مرتبه ای از مقام امامت ، از نوع (للناس) رسید که این امامت و سرپرستی محصور به مردم بود. در حالی که خدای متعال در شأن ائمه اطهار علیهم السلام می فرماید: (و کل شئ احصیناه فی امام مبین) و این به آن معنا است که تمامی عوالم وجود و هر آنچه که خدای متعال خلق نموده،  تحت اختیار ائمه اطهار علیهم السلام است و با این وجود می توان گفت: امیرمؤمنان علی علیه السلام نه تنها امام و پیشوا  بر مردم هستند بلکه امامتشان نیز بر تمامی موجودات عالم ساطع است.
    سوادکوهی با بیان آنکه برخی شبکه های ضاله ی وهابی که تا دیروز منکر شهادت فاطمیه بودند ، حال با پذیرش شهادت غریبانه ی مادر مظلومه ی شیعه در پی کمرنگ نمودن علت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها می باشند. وی افزود: همگان باید ملتفت باشند که حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها جان خود را فدای این ولایت عظمی نموده که حقیقتاً با خون پاکشان ولایت را آبیاری و آنرا به ثمر و منتهی الیه آن رسانیده اند.
    حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در ادامه ضمن تأکید بر مقوله مهم ولایت فقیه در عصر حاضر، آنرا از ثمرات بارز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها دانست و افزود: ولایت فقیه، یادگار و ثمره ی فاطمیه است و اگر دفاع جانانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها از امام زمانش نبود، امروز شاهد تبلور  و در خشش آن در این مقام شامخ نبودیم .
    سوادکوهی در بخش دیگری از سخنان خود ، از بی توجهی صدا و سیما نسبت به اقامه عزا و حرمت گذاری نسبت به ایام فاطمیه انتقاد کرد و  افزود: در مملکتی که رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام شیعه همواره بر حرمت گذاری بر عزای فاطمیه تأکید دارند و خیام عزای شهادت ناموس دهر را با شکوه خاصی برگزار می کنند، نباید رسانه ملی به رسانه ی حرمت شکن مبدل شود که این بی حرمتی ها به ضرر آن مجموعه خواهد بود، و الا  نور فاطمیه هر روز درخشان تر از گذشته بوده و خواهد بود