حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی است

    حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی عصر روز دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس حمایت از قدس را حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی دانست.
    وی با تاکید بر اینکه قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است و حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام در سرزمین‌های اشغالی است و قدس، بخشی از مظلومیت حضرت علی علیه السلام را نشان داده است، اظهار کرد: اگر سقیفه‌سازان حقیقت هدایت و عدالت را خانه‌نشین نمی‌کردند امروز شاهد غربت قدس نمی‌شدیم.
    مولف کتاب‌های «خون نگاشته های فاطمی و اتمام حجت» به بیان راهکارهای ختم دولت غیر‌مشروع رژیم صهیونیستی اشاره کرد و با اشاره به اینکه خروج از غربت مظلوم‌تر‌ین واژه میان مسلمین که وحدت اسلامی است و از عناصر قدرت نرم جهان اسلام است، سبب عظمت و شکوه دنیای اسلام و وحشت دشمنان خواهد شد.
    سوادکوهی به جمعیت حدود ۲ میلیارد نفری مسلمانان در جهان و لزوم وحدت در برابر اشغال‌گری و آزادی سرزمین‌های اسلامی اشاره کرد و افزود: اتحاد بین نیروی معنوی و مادی مسلمانان باعث ریشه‌کنی اشغال‌گران را فراهم خواهد کرد.
    مولف کتب دینی با تاکید بر اینکه عدم قدرت وحدت اسلامی موجب ایجاد فجایع در جهان اسلام شده است، گفت: جامعه جهانی برای محکوم کردن رژیم صهیونیستی و توقف کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع اقدام کند.