اسرائیل با احیای فرهنگ علوی و نهضت عاشورایی نابود خواهد شد

    امیری سوادکوهی همزمان با روز جهانی قدس همگان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
    به گزارش راه شلمچه، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی  راه حل اساسی زخم کهنه‌ای به نام اشغال قدس شریف را وحدت امت اسلام تحت لوای قرآن و عترت دانست و گفت:  قدس شریف زخم کهنه‌ای است که مَرهمی جز‎اتّحاد امت، تحت لوای‎قرآن و عترت ندارد.
    وی با نگاهی نو بر عبرت گرفتن نخبگان جامعه از اشغال قدس، به مسأله‌ی مهم نفوذ که بارها مقام معظم رهبری بر آن تأکید نمودند اشاره کرد و افزود: اشغال قدس تلنگری است که می بایست مراقب نفوذ مهره های‎یهود در جوامع اسلامی بود که به نام مصلحت اندیشی و نوگرایی، حقیقتِ قدسیِ دیگری به نام ‎تفکر اصیل شیعی را غصب نکرده و عقائد ناب آنرا تحریف ننمایند.
    سوادکوهی با یاد آوری اسلام بعد از شهادت رسول خاتم به غربت امیرالمؤمنین علیه السلام و گذشت یکهزار و چهارصد سال از شهادت حضرت اشاره نموده و افزود: روز جهانی قدس را بپا می داریم تا دنیا بداند، اگر سقيفه سازان و سقيفه پردازان بر طرد امیرالمؤمنین علی علیه السلام اجتماع نمی کردند، امروز وضعیت قدس شریف چنین نبود و فریاد غربت اسلام در سرزمین فلسطین شنیده نمی شد.
    وی در خاتمه تأکید کرد: جهان اسلام باید به این حقیقت برسد که نابودی صهیونیزم جهانی تنها با فرهنگ امیرالمؤمنین علی علیه السلام و نهضت عاشورایی تحقق خواهد پذیرفت.