کتاب شهیده عترت منتشر شد.

برای اوّلین بار پس از 1200 سال مظلومیت و مهجوریت در تاریخ اسلام ، نخستین اثر علمی و تاریخی درباره ی حضرت فاطمه بنت الجواد علیهماالسلام از ستارگان درخشان بیت ولایت، به قلم حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمّد امیری سوادکوهی تألیف و منتشر گردید.

ادامه مطلب

امام صادق علیه السلام حقیقت عرفان و منشاء تمامی کمالات است

سوادکوهی با اشاره به عرفان های پوشالی و نوظهورمعاصر به پرچمداری عرفان محض امام صادق علیه السلام اشاره نموده و افزود: بترسیم از عرفانی که ما را از قرآن و عترت و اخلاق جدا می کند و اگر طالبان علم  اخلاق و سلوک الهی می خواهند به مداراج والای باطنی برسند باید بدانند کمال و عرفان محض امام صادق علیه السلام است و جای دیگر خبری نیست.

ادامه مطلب

بیانیه ی تاریخی بزرگان شیعه در یک هزار و چهارصدمین سال شهادت امیرالمؤمنین علیه السلام

درست، چهارده قرن از شهادت مظلومانه اولين موحد واقعي مکتب اسلام، معلّم نمونه مدرسه الهيات قرآن، و وصيّ و جانشين بر حق حضرت رسول اکرم صلي الله عليه و آله، عدالت مجسّم، يار مظلوم و خصم ستمگران، انيس و مونس و پدر يتيمان، صاحب ولايت مطلقه الهيه، و باب مدينه علم نبوي و صاحب کرامات و فضائل مرتضوي، حضرت اميرالمؤمنين علي ابن ابيطالب عليه‌السلام مي گذرد.

ادامه مطلب

اسرائیل با احیای فرهنگ علوی و نهضت عاشورایی نابود خواهد شد

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی  راه حل اساسی زخم کهنه‌ای به نام اشغال قدس شریف را وحدت امت اسلام تحت لوای قرآن و عترت دانست و گفت:  قدس شریف زخم کهنه‌ای است که مَرهمی جز‎اتّحاد امت، تحت لوای‎قرآن و عترت ندارد.

ادامه مطلب

اَلاَزهَر موافقت نماید، برای مناظره علمی به مصر می روم

اگر دانشگاه الازهر مصر که بزرگترین مرکز علمی جهان تسنن به شمار می رود موافقت نماید، حاضرم شخصاً  برای اثبات حقانیت ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام به مصر سفر کرده و در مقابل دوربین های زنده ی شبکه های ماهواره ای آنان با یکایک بزرگان و اساتید آنجا مناظره ی علمی کنم.

ادامه مطلب

هشدار صریح به وزیر ارشاد در نابسامانی نمایشگاه کتاب

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار راه شلمچه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نسبت به نشر و ترویج کتاب‌های انحرافی در این نمایشگاه به وزیر ارشاد هشدار داد و افزود : نشر و تبلیغ کتاب های فرقه ضاله صوفیه و دراویش در نمایشگاه بین المللی کتاب هیچ توجیهی ندارد و می بایست دقت و ظرافت بیشتری را در این باب به خرج داد.

ادامه مطلب

سپاه پاسداران بزرگترین حامی مظلومان جهان

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در یادداشت کوتاهی در صفحه ی رسمی توییترش به تروریستی خواندن سپاه از جانب استکبار جهانی، آمریکا واکنش نشان داد.

ادامه مطلب

ایران خیمه گاه فاطمیون و قتلگاه دشمنان ولایت است

وی ولایت پذیری را یکی از منش های آشکار حضرت فاطمه سلام الله علیها دانسته که می تواند درس مهمی را برای امروز جامعه ی انقلابی ما رقم بزند و تصریح کرد: یقیناً ایران خیمه گاه فاطمیون و قتلگاه دشمنان ولایت خواهد بود.

ادامه مطلب

در فضای مجازی خود را ارزان نفروشیم

امیری سوادکوهی در یادداشتی کوتاه نسبت به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حضور قدرتمند در فضای مجازی واکنش نشان داد و فضای مجازی را عرصه ای برای مقابله با فتنه ها و تعدیل نمودن عقده گشایی های مخالفین کینه توز دانست.

ادامه مطلب

مسائل مهم اعتقادی شیعه، قابل معامله نیست!

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، ضمن بیان اهمیت مقوله ی مهم امامت در اعتقادات اسلامی ، امامت را اصل الاصول اعتقادات مسلمین دانست که بدون آن اسلام ناقص و زحمات طاقت فرسای رسول خاتم بی ثمر و بی اثر خواهد بود .


ادامه مطلب

امام حسین علیه السلام، امام تمام موجودات عالم است

به گزارش راه شلمچه، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در روز تاسوعای حسینی در بیت حضرت آیت الله العظمی نظری خادم الشریعه از علمای بزرگ مازندران، در جمع فضلای حوزه علمیه و عزاداران تاسوعایی در بیاناتی علمی و تحقیقی، مقام سیدالشهدا علیه السلام را بالاتر از منزلت ابراهیم خلیل الرحمان علیه السلام و سایر پیامبران به غیر از رسول خاتم دانست و بر اساس دقایق و ظرائف قرآنی این مطلب را تبیین و اثبات نمود.


ادامه مطلب

مناظرات امام رضا علیه السلام، مکاتب انحرافی را متزلزل کرد

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی، جوانان شیعه را به مطالعه و واکاوی مناظرات علمی امام رضا علیه السلام دعوت نموده و این جلسات مهم علمی را سبب تزلزل مکاتب انحرافی و پوشالی دانست.


ادامه مطلب

درد غربت حضرت خدیجه کبری (س) را به کجا فریاد بزنیم؟!

وی ضمن اعتراض شدید از عملکرد ضعیف مراکز علمی،فرهنگی و رسانه ای کشور، از عدم اطلاع رسانی و تبیین زوایای شخصیتی این بانوی باعظمت به نسل های جوان و طیف های مختلف جامعه، مظلومیت برترین همسر رسول خاتم را مصیبتی بزرگ برای امت اسلام بیان کرد.


ادامه مطلب

چرا نورعلی تابنده از مناظره علمی فرار کرد؟!

نورعلی تابنده دعوت کننده‌ی به مناظره را فردی بیسواد تلقی کرد و صلاحیت حریف خود را برای مناظره کافی ندانست و به‌همین جهت لازم است تا پشت پرده فرار او از مناظره و همچنین مختصری از شخصیت علمی دعوت کننده ی به مناظره را بیشتر بشناسیم.


ادامه مطلب

میراث حدیث شیعی را با مصلحت اندیشی از بین نبرید

ر حاشیه ی این کنگره ی علمی ، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه با خبرنگار ما در شهر مقدس قم ، میراث حدیث شیعی را مجموعه ای بسیار غنی و شایسته دانست و افزود: می بایست مراقب بود که این میراث بزرگ را با مصلحت اندیشی های بی ریشه از بین نبریم و تیشه به ریشه ی اعتقادات اصیل شیعه نزنیم.


ادامه مطلب

مبعث در غدیر تثبیت و در عاشورا إبقاء شد

وی، رسول خدا صلی الله علیه و آله را منادی رحمت و صلح در جهان دانست و تأکید کرد: انتظار می رود پیروان این دین آسمانی با رفتارهای معتدل و انسانی نشأت گرفته از آیین محمدی ، مبلّغ خوبی برای کاملترین مذهب و مکتب یعنی دین مبین اسلام باشند.


ادامه مطلب

فرار نورعلی تابنده از مناظره علمی + فیلم

قطب فرقه انحرافی صوفیه گنابادی به جای پاسخ‌گویی با توهین بی شرمانه از پاسخگویی به حجت الاسلام و المسلمین امیری سواکوهی، از مناظره با وی فرار کرد!


ادامه مطلب

شهدا مایه ی آرامش و امنیت جامعه هستند

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار شلمچه نیوز در تشییع شهدای گمنام در شهرستان سوادکوه، شهدا را مایه ی امنیت و آرامش جامعه دانست و افزود: مردم ما همواره قدردان این گنجینه های گمنام زمانمان هستند و دولتمردان ما نیز می بایست در عمل خون پاک شهدا را ارج نهند.


ادامه مطلب

 اقتدار نظام اسلامی به ولایت فقیه و دفاع مقدس است.

در پی اهانت آشکار یکی از روحانیون حامی فتنه نسبت به مقوله ولایت فقیه و حمله ی هدفمند وی به نظام اسلامی و دفاع مقدس، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، این سخنان را طنز تلخ تاریخی دانست و با توصیه به این طیف افراد گفت: روش  منش علما و بزرگان شیعه همواره حفظ شأن و  تکریم مقدسات دیگران بوده


ادامه مطلب

 سخنانی که پنجشنبه ی سیاه تاریخ را زنده کرد!

در پی سخنان اخیر رئیس جمهور در جمع مسئولان وزارت اقتصاد و دارائی درباره امکان انتقاد از پیامبران و اهل بیت علیهم اسلام در جامعه اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، سخنان وی را نسنجیده و غیر علمی دانست و وی را به تعمق بیشتر در مسائل اعتقادی و قرآنی فراخواند.


ادامه مطلب

 حمایت از قدس، حمایت از ندای غربت اسلام

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در پیام کوتاهی در صفحه ی شخصی خود در توئیتر نسبت به اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل توسط رئیس جمهور امریکا، واکنش قابل تأملی نشان داد.


ادامه مطلب

 انکار عظمت حضرت محسن علیه السلام گناهی نابخشودنی است

وی، اوّل ربیع الاوّل آغاز غربت دین و ابتدای غصب خلافت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام دانست و افزود: تبریک ابتدای ربیع الاوّل در سیره معصومین علیهم السلام نبوده و روایت جعلی مژده ی ماه ربیع به هیچ وجه سندیت علمی ندارد.


ادامه مطلب

 بیش از ۱۰۰ سند در اثبات فرزندان حضرت زینب

وی تأکید کرد هیچگاه نباید یک کارشناس مسائل خانواده به خودش اجازه دهد در حریم مسائل دقیق علمی و تاریخی وارد شود چرا که سخنان عوامانه و بدون مطالعه ی این کارشناس امور خانواده لطمه خاصی بر جوانان ما وارد نموده و اگر نبودند محققین بیدار جامعه شبهه ی انکار فرزندان حضرت زینب کبری سلام الله علیها قوت می گرفت.


ادامه مطلب

 عرض ارادت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به ساحت مقدس ولایت

    کتاب اتمام حجّت (رهیافتی به استدلال ها و حجّت های گسترده ی اثبات حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام) از آثار حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در باب حقانیت ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام و موضوع غدیر است.
    این کتاب که در جریان دیدار نویسنده با شیخ الفقهاءحضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله العالی در بیت شریفشان تقدیمشان شده بود، معظم له با بوسه ای بر این اثر علمی به مقام شامخ امیرالمؤمنین علی علیه السلام  احترام نمودند.


ادامه مطلب

 روایت روزنامه جوان از یکی از کتاب های حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی

عالم رباني و مربي خدوم، مرحوم آيت‌الله العظمي حاج سيد محمدباقر ابطحي(قده)، از شخصيت‌هاي محقق و مبارز روحاني در دوران معاصر به شمار مي‌رود. او علاوه بر تمامي ملكات اخلاقي و عملي، از پيشگامان انقلاب در استان فارس بود كه نقشي مؤثر وكم‌بديل در هدايت نهضت اسلامي در اين مناطق داشت.


ادامه مطلب

  دانشمندان دنیا، متحیّر مقام علمی امام رضا علیه السلام هستند

مناظرات علمی امام رضا علیه السلام تا ابد، گرد شرمندگی را بر رخ منکرین دین و مذهب نشاند و به تمامی دانشمندان دنیا و منکرین خدا فهماند : کسی که منکر دین می شود در واقع می خواهد وجدان و فطرت خود را کنار بگذارد و با پرده کشیدن در مقابل فطرت پاک بشری و خدا خواهی ، راه  بی بند و  باری و گناه را بر خود هموار سازد و  منکر دین در واقع حیران و سرگردان جهل و نداشته های علمیِ خویش است.


ادامه مطلب

  اسلام حقیقی را به واتیکان و  پاپ معرفی خواهیم کرد

می بایست منطق و محتوای حقیقت اسلام که بر مبنای صحیح قرآن و عترت می باشد را  به جهان بشریت عرضه نمود و آنان را با اسلام حقیقی در انجیل و سایر کتب آسمانی آشنا کرد؛ از اینرو در چشم انداز سفرهای علمی ـ تحقیقی و  تبلیغی مان ، سفر به واتیکان را مَدّ  نظر گرفته ایم تا بتوانیم با عرضه ی حقیقت دین ، معرفی عترت و اهدای «کتاب اتمام حجّت»  به جناب پاپ ، که سالهای گذشته آنرا تألیف نموده ام و اخیراً نیز به زبان انگلیسی ترجمه شده است ، جامعه ی علمی مسیحیت را به کمال و فطرت خود نزدیک نموده و حقیقت را به آنان عرضه بداریم .


ادامه مطلب

  جهان، تشنه ی حکمت و بازگشت به فطرت است

وی در حاشیه ی این اجلاسیه، با آسیب شناسی ضعف مجامع علمی جهان اسلام و مقوله ی ترغیب ادیان به این آیین آسمانی گفت: حقیقتاً پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله چه منطق و محتوایی از اسلام به جهان بشریت ارائه فرمودند که مردم آن زمان فوج فوج و گروه گروه برای رسیدن به آن اسلام از یکدیگر سبقت می گرفتند…؟! حالِ امروز اسلام نبوی چگونه است!.


ادامه مطلب

  رادیو فرانسه مسائل علمی را سیاسی جلوه ندهد.

امیری سوادکوهی در مصاحبه با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، اقدام کارشناس ویژه ی این رادیو، جناب آقای رحمان جوانمردی (فعال حقوق بشر ـ مقیم هلند) را تحریفِ یکی از عالی ترین سنت های دیرینه ی علمی جهان دانست و سخنان وی را رویکردی شیطنت آمیز و سیاسی و دیکته شده ی صهیونیزم جهانی خواند و گفت: رادیو فرانسه مسائل علمی را سیاسی جلوه ندهدو  با تثبیت جعلیِ جهل در پی اسقاط وَهمیِ علم نباشد.


ادامه مطلب

  اثبات حقّانیت امام علی علیه السلام در ۲۰۰۰صفحه

به لطف خدای متعال و عنایات خاصه حضرت زهرا سلام الله علیها تا به امروز حقّانیت امیرمؤمنان حضرت امام علی علیه السلام را در 2000 صفحه اثبات نمودم و تمامی این مطالب علمی را به مجامع جهانی اسلامی ارائه و مورد استقبال گسترده ی اندیشمندان جهان اسلام خصوصاً برادران فرهیخته ی اهل تسنن قرار گرفته است.…

ادامه مطلب

  دفاع از حریم حضرت زهرا سلام الله علیها ، دغدغه ی مهم شیخ الفقهاء

معظم له پس از تورق صفحاتی از آن کتاب،ضمن ذره پروری،خشوع و فروتنی منحصر بفردشان فرمودند: قلب مبارک حضرت حجت ارواحنافداه از دفاع از حریم ولایت و مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها خوشنود خواهد شد… ، تا می توانید از غربت و مظلومیت عترت، خصوصاً حضرت زهرا سلام الله علیها دفاع کنید…

ادامه مطلب

  منادیان فرهنگ شلمچه، شهدای زنده زمان ما هستند.

منادیان حدیث غربت شلمچه، دنباله رُوان راه شهدا و امام شهدا هستند…آن شهدایی که در جریان واقعه جانسوز عاشورا ، جان خود را فدای ولایت و انسانیت کرده و آشکارا در مقابل طاغوت عصر ایستادند. اگر امروز شهدا می توانستند سخنی بگویند ، توصیه آنان این بود که از مذهب اهل بیت علیهم السلام که حقیقت امر به معروف است  تبعیت نموده و از آرمان های امام و رهبری دفاع کنید

ادامه مطلب

  رونمایی از اپلیکیشن کتاب «در شعاع جانان»

سایت قائمیه، بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه، در جدیدترین خدمات دیجیتالی خود، کتاب «در شعاع جانان» ، سیری در زندگی فقیه جامع و محقق متتبع، مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمّد باقر موحد ابطحی قدس سره که مقام معظم رهبری از وی به فقیهی جامع و متتبّع و متعبّد یاد نموده رونمایی کرد.

ادامه مطلب

  رمز ماندگاری علمای شیعه در اتصال آنها به امام زمان است

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی با حضور در ویژه برنامه ی تلویزیونی ، رمز ماندگاری علمای شیعه را در اتّصال آنها به امام زمان ارواحنافداه دانست و افزود: اگر ما نیز قطره ی وجودی مان را وارد دریای بیکران محبت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام کنیم ، یقیناً عاقبت بخیر و ماندگار خواهیم شد

ادامه مطلب

  طبرستان پایه گذار اوّلین حکومت سادات و علویان در ایران است

 بنا به شهادت تاریخ و تتبع سیره نگاران، منطقه طبرستان و مازندران، از صدر اسلام میزبان علویّین و زیستگاه شیعیان و موالیان امیرالمؤمنین علیه السلام در طول تاریخ بوده و می باشد و در همین منطقه بود که برای اوّلین بار در تاریخ ایران، با قیام مردمی و اقدام عمومی حکومت علویین پایه گذاری گردیده و آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب

  یادداشتی کوتاه در شهادت حضرت رقیه خاتون سلام الله علیها

حجت الاسلام امیری سوادکوهی در آستانه روز شهادت حضرت رقیه خاتون سلام الله علیها در دلنوشته ای کاملاً عمیق و  احساسی، حس درون خود را از عظمت شهادت دردانه ی سه ساله ی اباعبدالله الحسین علیه السلام بیان نمود.این متن کوتاه که مورد استقبال علاقمندان آل الله در فضای مجازی قرار گرفته است  بدین شرح می باشد:

ادامه مطلب

  کتابی که به تأکید مقام معظم رهبری نگاشته شد

کتاب “ایازی از ملکوت” یکی از تألیفات ، از مجموعه آثار حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در شرح حیات طیبه ی عالم ربانی مرحوم آیت الله علامه حاج شیخ ابوالحسن ایازی مازندرانی قدس سره از بزرگان علمی شیعه و از مدافعین حریم ولایت می باشد که بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری درباره ی شناخت هر چه بیشتر جوانان راجع به شخصیت آن عارف الهی نگاشته شده است.

ادامه مطلب

  هشدار نسبت به فرقه های انحرافی در شمال کشور

وی از میدان داری برخی فرقه های انحرافی در برخی از  جلسات مردمی در شمال کشور خبر داد و افزود: «جوانان ما می بایست مراقب جریان منحوس و رسوای انحرافی در شمال کشور باشند که به نام دین و مذهب و هیئت در پی تحمیل افکار پوسیده ی شان در میان آنان هستند».

ادامه مطلب

  محفل عزای امام حسین علیه السلام در حسینیه مرکزی سوادکوه

عزاداری باشکوه امام حسین علیه السلام در حسینیه مرکزی قادیکلای سوادکوه برگزار شد.در این محفل باشکوه حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی به سخنرانی پرداخت.همچنین هزاران عزادار در روز تاسوعا و عاشورا در دسته ی عظیم عاشورایی حسینیه مرکزی سوادکوه شرکت نمودند.

ادامه مطلب

  اخبار هفتمین اجلاسیه بین المللی دکترین دهه غدیر

به گزارش روابط عمومی ستاد دهه غدیر کشور، هفتمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر و دهکده جهانی معرفت روز شنبه با حضور میهمانان داخلی و خارجی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این اجلاس بین المللی در دو نوبت صبح و عصر و با حضور شخصیت های داخلی و محققان و پژوهشگران خارجی در تالار شهید مطهری(ره) سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در تهران برگزار شد.

این گزارش می افزاید؛ میهمانان خارجی حاضر در این اجلاس بین المللی از کشورهای لبنان، عراق، یمن، بحرین، آلمان، تاجیکستان، هندوستان، ترکیه و… بودند.


ادامه مطلب

  منشاء تحریف اسلام ،غربت مقام شامخ ولایت است

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی در سخنانی در هفتمین اجلاسیه بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر و بزرگترین رویداد فرهنگی جهان اسلام که با حضور صدها اندیشمند، صاحب نظر، دانشمند و متفکر شیعه و سنی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد، تحریف اسلام در عصر حاضر را بخاطر غربت مقام شامخ ولایت دانست و افزود:  نتیجه ی اسلام منهای ولایت بوجود آمدن داعش و قدرت گرفتن وهابیت است و تاریخ خود گواه غربت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در زمان های مختلف است.

ادامه مطلب

  مراسم باشکوه ولیمه حسینی با حضور علما و مردم ولایی+فیلم و عکس

در این محفل حضرت آیت الله نظری خادم الشریعه،زعیم حوزه علمیه مازندران ، حضرت آیت الله حاج سید حسین موحد ابطحی از علمای رجسته ی اصفهان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر میرلوحی داماد معظم مرحوم آیت الله مهدوی کنی و مدیر دانشگاه امام صادق علیه السلام تهران و  نوادگان برومند و فرهیخته ی مرجع عظیم الشأن شیعه مرحوم آیت الله العظمی گلپایگانی قدس سره و شخصیت های فرهیخته ی سیاسی و علمی نیز حضور داشتند…

ادامه مطلب

  مولوی گِرگیچ، نگاهش را نسبت به تشیع تغییر دهد!

می بایست مولوی گِرگیچ،  نگاهش را نسبت مذهب نورانی تشیع که همان مذهب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است تغییر دهد و بداند: مذهب حَقّه ی اهل بیت علیهم السلام همان است که قرآن کریم پذیرش آن را بر همگان واجب فرموده

ادامه مطلب

  حقّانیت امیرالمؤمنین را از قرآن و تورات و انجیل اثبات کرده ایم

حاضریم در قلب مراکز علمی برادران اهل تسنن و همچنین در کلیساها و کنیسه ها با سران علمی آنان مناظره کنیم و حقیقت را مانند روز برای مدعیان روشن و آشکار و هویدا نماییم.

ادامه مطلب

  از پیکره ی بی جان بهائیت تنها  تکه استخوانی پوسیده باقی مانده است

اگر چه از پیکره ی بی جان بهائیت تنها  تکه استخوانی پوسیده باقی مانده است که آن هم در دهان ولگرد غاصبی چون اسرائیل خونخوار است ،ولی جامعه ی شیعه حاضر است با هر کسی که خود را بزرگ و عالم و مدافع بهائیت می پندارد مناظره کند و اینجانب برای این امر  بسیار مشتاق و کاملاً علاقمندم.

ادامه مطلب